O mně

Work

MÉ PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI​​

Už během studií Vysoké školy ekonomické v Praze jsem začal pracovat v e-commerce. Na VŠE jsem vystudoval obor Zahraniční obchod na Fakultě mezinárodních vztahů. E-commerce a obecně digitalizaci miluju a snažím se, aby se právě Česká republika stala opravdovou digitální mekkou. Věřím, že jen to může naši zemi udělat konkurenceschopnou v prostředí 21. století.

Consultant & Advisor of Heureka Group Board

— září 2023 – teď

Po desetiletém vedení Heureka Group působím v roli člena advisory boardu. Také pomáhám firmám a lidem v jejich rozvoji formou mentoringu.

CEO Heureka Group

— leden 2017 – září 2023

Po akvizici maďarského OCS (Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko) a slovinského Ceneje (Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko a Bosna) jsme začali tvořit skupinu Heureka Group, které jsem se stal CEO. Naší vizí bylo se stát „Největším mezinárodním marketplacem v CEE regionu.“ Vybudovali jsme jednu platformu pro všechny země, která umožní nejenom přeshraniční prodej.

Za dobu mého desetiletého působení se nám podařilo:

 

CEO Heureka.cz, Heureka.sk

— říjen 2013 – leden 2017

Heureka byla založena v roce 2007 společností Miton, já jsem se stal jejím CEO v roce 2013. Byla a je nejnavštěvovanější e-commerce stránkou v ČR a na SK. Pro uživatele jsme se snažili být tím nejlepším nákupním rádcem. Od roku 2017 píšeme kapitolu heureka!group.

Internet Retail a.s.

— listopad 2009 – září 2013

V této společnosti jsem začal mou kariéru v e-commerce. Provozovali jsme e-shopy v České republice (Kasa.cz), na Slovensku HEJ.sk), v Polsku (Eukasa.pl) a Německu (Eukasa.de). Za čtyři roky, kdy jsem ve společnosti působil, jsem se z role manažera pro B2B dostal až na roli CEO pro zahraničí. Na Slovensku jsme byli jednička na trhu. Postupně jsem ve společnosti zastával tyto pozice:

Koordinátor pro média

— říjen 2008 – červen 2009

V rámci předsednictví České republiky v Radě EU jsem jako člen týmu starající se o média měl na starosti jejich akreditaci novinářů.

Family

Jsem manžel a hrdý otec

Mám to štěstí, že se svou skvělou ženou máme syna Davídka a dceru Miu.

Hobbies

Co mě baví

Energii dobíjím sportem (běh, jóga, beach volejbal) a vařením. Nejsem moc dobrý ani v jednom, ale to je celkem fuk, že jo. 🙂