Consulting & speaking

co nabízím

Během deseti let vedení Heureka Group, jejího škálování z 30 lidí na 600 lidí a zdesetinásobení finančních ukazatelů jsem získal mnoho zkušeností. Ty vám rád předám formou přednášek nebo mentoringu v češtině nebo angličtině.

Přednášení

Pro vedení společnosti nebo na konferenci připravím přednášku na různá témata v češtině nebo angličtině. Aktuálně mám připravené a průběžně aktualizované přednášky na tato témata:

Mentoring

Pokud hledáte mentora se zkušeností z mezinárodní digitální společnosti, neváhejte se na mě obrátit. Mentoring nabízím pro CEOs, COOs nebo celé exekutivní vedení.

Reference

„Tomáše Bravemana jsme u nás v STRV přivítali v rámci programu Leadership Academy. S Tomášem jsme diskutovali téma dlouhodobé strategie, nastavování dlouhodobých a střednědobých cílů, KPIs a OKRs. Tomášova dlouhodobá zkušenost, velmi autentický, otevřený a transparentní přístup nastavil velmi vysokou laťku. Zpětná vazba od všech manažerů překonala všechna očekávání. Velmi pozitivní spontánní odezva od téměř všech 20 účastníků. Obsah, forma, důvěryhodnost, inspirace pro budoucí práce za pět hvězdiček.“

Ondřej Slabý, CPO STRV

„Tomáš má veľmi otvorený prístup, témy mal pekne popísané a zároveň oceňujem, že bolo všetko z praxe. Pomohol mi aktivovať manažérsky tím a vytvoril v nás chuť vyskúšať nové veci.”

Peter Hajduček, CEO Footshop